Shokuese: 16 vjeçarja nga Durrësi, e humba virgjërinë më biznismenin 45 vjeçar - Dashuri - Kosova Sot
Shokuese: 16 vjeçarja nga Durrësi, e humba virgjërinë më biznismenin 45 vjeçar

Shokuese: 16 vjeçarja nga Durrësi, e humba virgjërinë më biznismenin 45 vjeçar

Trendi i humbjës së virgjërisë në moshë të re ka ardhur edhe në vendin tonë, por kjo histori dashurie është edhe shokuese. 
Një vajzë nga Durrësi, me incialët V-K i ka thënë revistës në Tiranë që ajo ka humbur virgjërinë në moshën 16 vjeçare. Ajo që është shokuese, është partneri i saj. Sipas kësaj vajze e cila deshion të jetë anonime, ajo me deshirën e saj e virgjërinë ia fali një 45 vjeçari nga Lezha.

“Në fillim kemi folur në Facebook, dhe aty ai i pëlqente fotot e mija, pastaj me kishte folur disa herë në chat, nuk i ktheja dot përgjigje. Ai çdo ditë më pershendeste në Faceboook, një ditë vendosa t`i flas edhe une, dhe kështu u afruam njëri me tjetrin. Pas 2 jave bisedë unë vendosa ta takoj këtë burrin që ishte në fakt i martuar, por aq shumë me bëri përshtypje saqë për një moment nuk me shkonte mendja fare andej. Me një fjalë ne ishim në lidhje për një kohë dhe asnjëherë nuk jam i penduar për gjestin që kam bërë ai ishte një zotëri i vertetë dhe një mashkull shumë i pashëm”.

(Kosova Sot)

5 orë e 34 minuta më parë
21/01/19