- Dashuri - Kosova Sot
Tradhëtova burrin me djalin që njoha në plazh… ishte i jashtëzakonshëm!

Tradhëtova burrin me djalin që njoha në plazh… ishte i jashtëzakonshëm!

Po ju tregoj dhe une nje histori te shkurter dashurije ose cmendurie konsiderhoeni si te doni.. Jam nje vajz 23 vjeçe me flok kaçurela te zeza jam elegante, zeshkane dhe goxha joshese e terheqese per sa me thone, se vetja keshtu e bukur na duket te gjithe. Para dy vjetesh kur isha 21 vjeçe sapo isha fejuar me nje djal qe jetonte ne ‘Seres’ ishull ne Greqi, e doja ne te vertet se ishte djal i mire… por vetem kaq, nuk ishte i jashtezakonshem ne shtrat, une doja dike qe te ishte me energjik… 

Vendosem te shkonim ne det per te bere plazh dhe kur shkuam atje rastesisht takuam nje kolege pune e te te fejuarit tim, e cila kishte ardhur me te vllain edhe ata per plazh. Sapo e pashe ate u ndieva çuditshem, pata nje terheqje seksuale te pa imagjinueshme.

Ai ishte djal, shum seksi me nje trup me muskuj dhe me forma siç e kisha dashur une gjithmone te partneri.

Pasi beme pak muabet me ata ne me njeri tjetrin po shiheshim vazhdimisht ne sy, qe edhe atij i pelqeja se i ngelen syt te gjoksi im dhe tek trupi im, por burri me kolegen nuk kuptuan gje dhe po benin muabet normalisht.

Une vendosa syzet e diellit dhe po e shihja ate me aq admirim, nuk me kishte shkaktuar ate ndjenj asnje mashkull deri athere. Kaluan disa ore nga momenti qe ishim takuar dhe nuk po me durohej dot, doja ta puthja ta kafshoja dhe te beja seks pa mbarim me te, por s’po gjeja momentin per t’ja thene. Isha e sigurt qe edhe ai ate donte, por s’do ta merrte guximin.

Per fat te mirë atji i mbaruan cigaret dhe tha se do te shkonte per te blerë paketë ne nje dyqan atje afer… dhe une po ate moment i thash te fejuarit se do shkoja per te bler nje top per te luajtur dhe shkova me nxitim ne anen tjeter te ruges ku ishin dhe disa vagona treni te braktisura nga ku nuk dukeshe vendi ku ishte i fejuari me kolegen.

Isha shum e emocjonuar per momentin, nuk dija cfare te mendoja.

Kur po kthehej ai, i bera shenje me dore qe te vinte tek vagonat, u futa brenda dhe po prisja, zemra sa nuk po me dilte vendit kur ai hyri nuk i thame asgje njeri tjetrit por u perqafuam dhe filluam te putheshim si te ç’mendur.

Ai me futi doren posht dhe po me ferkonte… o Zot çfarë kenaqesie thash se po humbisja ndjenjat dhe ashtu e eksituar siç isha u ula posht ja hoqa te mbathurat, nuk e di pse me emociononi aq shume ai djale, si te ishte dashuri me shikim te pare.

U puthem dhe bemë seks si te çmenduar, dukej sikur edhe ai mezi e kishte pritur ate moment. Dukej sikur kishim kohe qe e njihnim dhe e deshironim njeri-tjetrin…! Pasi bem seks te çmendur per 20 minuta u veshem dhe ai papritur duke buzeqeshur me tha, je kaçurelsa me fantastike qe kam takuar, me puthi ne buze dhe shkembyem edhe numrat e telefonit.

I thash te priste qe te shkoja une e para tek ata qe po na prisnin, kur shkova te ai, thash se kishte shumë njerez tek dyqani dhe une u merzita duke pritur dhe ika fare.

Ndersa ai, erdhi mbas nje ore e tha se takoi disa shok e pine nganje birre. U takuam dhe dy her te tjera me ate djalin, kalonim momente te paharueshme bashke, ishim te çmendur per te patur ne krevat njeri-tjetrin dhe krijonim situata nga me te ndryshme per tu takuar.

Burri dhe kolegija e vet nuk kuptuan asnje gje, por me pas ndodhi ajo qe me ka bere te vuaj shume, ate (djalin) e kapi policija pasi ishte pa dokumenta dhe qe nga ajo ditë qe iku ne Shqiperi ne nuk jemi takuar, une enderroj çdo mbremje per ate djale, edhe kur shkoj me burrin tim mendoj per ate, por besoj se nje dite do e gjej dhe s’do e humbas me, se ai eshte djali im i endrave.

Ndersa burri eshte partneri i jetes time, nje njeri i mire, por qe ne shtrat nuk eshte ai qe dua, naj edhe une e kam tradhtuar burrin e nuk ndjehem fajtore per kete. Ka nje gje qe, burrin vetem me ate djal e kam trdhtuar sepse me pelqen shume dhe eshte i jashtezakonshem ne shtrat.

(Kosova Sot)

21 orë e 58 minuta më parë
21/02/19