Pse dita e Shën Valentinit mund të jetë një ditë pushimi perfekte nëse je beqare - Dashuri - Kosova Sot
Pse dita e Shën Valentinit mund të jetë një ditë pushimi perfekte nëse je beqare

Pse dita e Shën Valentinit mund të jetë një ditë pushimi perfekte nëse je beqare

Shën Valentini është shumë afër dhe padyshim ditë e veçantë, por jo të gjithë i gjen çift. Megjithatë kjo nuk do të thotë që beqarët nuk mund ta shfrytëzojnë këtë ditë në maksimum. Ne ju tregojmë si ta bëni këtë ditë sa më të bukur për veten tuaj. Në fund të fundit mund ta ktheni në një ditë pushimi të shpenzuar më së miri.

Trajtoni fytyrën dhe trupin

Image

 

Pse të mos e shfrytëzosh këtë ditë për pedikyr, manikyr ose masazh.

Image

Bëhu përtace atë ditë. Thjesht rri ulur dhe shijo një film apo programin televiziv të preferuar.

Image

 

 Fol me një zonjë në moshë

 

Nëse do ta njohësh dashurinë në një aspekt tjetër, nuk ditë më të përshtatshme për atë temë se 14 shkurti. Ndaj flisni me gjyshen tuaj apo dikë tjetër. Dashuria e parë me sytë e tyre do ju ndryshoj mënyrën si mendoni.

Image

 

Mblidh shoqet dhe festoni

Image

 

Shko në një bar vetëm dhe shijo një pije dhe pak kohë me veten

(Kosova Sot)

14 orë e 36 minuta më parë
11/12/18