Dhuratat më të mira për ditën e Shën Valentinit për vitin 2018 - Dashuri - Kosova Sot
Dhuratat më të mira për ditën e Shën Valentinit për vitin 2018

Dhuratat më të mira për ditën e Shën Valentinit për vitin 2018

Po afrohet dita e Shën Valentinit dhe ju ende nuk e keni zgjedhur dhuratën për partnerin tënd?

Ja disa sugjerime nga ne:

1.Një buqetë të mrekullueshme me lloje të ndryshme të luleve, si: lily, trëndafila, margaritarë, etj., dhe të gjitha i bashkoni dhe  vendosni në një vazo të bukur qelqi.

Image

 

 

2.Dy gota të mëdha të shtypura me emrat tuaj ( apo edhe ndonjë  fjalë tjetër që ju dëshironi), që akullorja juaj e të dielave apo nata e filmave të jetë pak më “CUTE”.

 

Image

 

 

3.Një shumëllojshmëri të çokollatave me mesazhe të fshehta nën to. Kush nuk do t’i donte çokollatat të shoqëruara me  nga një fjalë të ëmbël?

 

Image

 

4.Vathë. Vajzat çmenden për to!

Image

 

5.Të brendshme të inspiruara nga periudha të kaluara, por në të njëjtën kohë dhe seksi.

Image

 

6.Zinxhirë me emrat tuaj të gdhendur në ta.

 

7.Një trio të verërave të tij të preferuara.

Image

 

 

8.Biskota të gatuara sipas ‘the cookie sutra’ për ata që duan pak ‘zjarr’ në marrëdhënien e tyre.

Image

 

9.Disa qirinj me aroma të ëmbla që ju përkujtojnë ditët e lumtura, të cilat i keni kaluar së bashku.

Image

 

10.Një kuti me të gjitha llojet e produkteve kozmetike si për vajza, ashtu edhe për meshkuj.

Image

(Kosova Sot) 

21 orë e 21 minuta më parë
19/12/18