Vjehrra i futej në krevat çdo natë, por nusja i bën “gjëmën” (+18) - Dashuri - Kosova Sot
Vjehrra i futej në krevat çdo natë, por nusja  i bën “gjëmën” (+18)

Vjehrra i futej në krevat çdo natë, por nusja i bën “gjëmën” (+18)

Ndoshta e keni dëgjuar vetëm nëpër filma, por ja që një histori e çuditshme ka ndodhur mes një çifti nga Elbasani, dhe nënës së djalit.

Një çift i sapomartuar është përballur me një situatë aspak të këndshme.

Vajza e sapo martuar ka kërkuar divorcin nga bashkëshorti pasi vjehrra vinte çdo natë dhe flinte në krevat me djalin.

“Djalin nuk e bezdiste aspak ky fakt dhe ka zgjedhur të divorcohet nga gruaja”.

(Kosova Sot)

13 orë e 12 minuta më parë
12/12/18