Kam kaq ditë që bëj seks me motrën e gruas, por ajo… (+18) - Dashuri - Kosova Sot
Kam kaq ditë që bëj seks me motrën e gruas, por ajo… (+18)

Kam kaq ditë që bëj seks me motrën e gruas, por ajo… (+18)

LETRA

E dashur psikologe,

Prej disa javësh kryej marrëdhënie me motrën e gruas dhe kjo gjë më ka bërë te ndiehem në qiellin e shtatë.

Unë jam 38 vjeç ndërsa ajo është 28 vjeçe. Unë dhe ime shoqe jemi martuar 10 vite më parë, e atëherë ajo ishte një adoleshente që nuk ia hidhja sytë.

Por para një viti ajo erdhi të jetonte afër nesh dhe aty e pashë që ishte rritur dhe kishte ndryshuar shumë.

Ma hoqi trurin fare por nuk dija si t’i afrohesha.

Një ditë kur isha me të, vura re që po flirtonte. Nuk durova më dhe i thash se po çmendesha për të dhe si për fat, të njëjtën gjë më tha dhe ajo. Përfunduam duke bërë seks të çmendur si asnjëherë më parë në jetën time.

Gruaja ime nuk e ka idenë për këtë gjë. Unë e dua atë dhe ne vazhdojmë të kemi një jetë seksuale mjaft të mirë, por pas seksit me të motrën më rri mendja vetëm tek ajo.

Ajo më ka bërë të ndihem si 20-vjeçar jo si 40, por jam i shqetësuar se mos po e fus veten në një rrugë të rrezikshme”.

(Kosova Sot)

8 orë e 12 minuta më parë
15/12/18