Histori e fortë erotike,I fejuari luante me letra unë … egërsisht (+18) - Dashuri - Kosova Sot
Histori e fortë erotike,I fejuari luante me letra unë … egërsisht (+18)

Histori e fortë erotike,I fejuari luante me letra unë … egërsisht (+18)

Jam një vajzë 23 vjeçe me flokë kaçurrela të zeza jam elegante, zeshkane dhe goxha joshëse. Para dy vjetësh kur isha 21 vjeçe sapo isha fejuar me një djalë që jetonte në në një “ishull në Greqi” e doja në të vërtetë se ishte djalë i mirë.

Një ditë vendosëm të shkonim në det për të bërë banjo, dhe kur shkuam atje rastësisht takuam një kolege pune e të fejuarit e cila kishte ardhur me të vëllain për të bërë banjo, sapo e pashë ndjeva një tërheqje seksuale te pa imagjinueshme ishte djalë shumë seksi.

Pasi bëmë pak "muhabet", mezi prisja  që të ngeleshim vetëm, po e shikoja ne sy dhe e pashë që edhe atij i pëlqeja se i ngelen sytë te gjoksi im. Nuk kaloi as gjysëm ore nga momenti qe ishim takuar dhe nuk po më pritej më,doja ta puthja, ta kafshoja dhe te beja seks pa mbarim me të, por s’po gjeja momentin për t’ia thënë.

Mirëpo për fat të mirë, atij i mbaruan cigaret dhe tha se do të shkonte për të blerë në paketë në një dyqan atje afër,andaj edhe unë i thashë të fejuarit se do shkoja për të blerë një top për të luajtur, dhe shkova me nxitim në anën tjetër të rrugës ku ishin dhe disa vagona treni te braktisura nga ku nuk dukej vendi ku ishte i fejuari me atë gocën. Isha shumë e emocionuar për momentin. Kur po kthehej ai djali i bëra shenjë me dorë që të vinte tek vagonat, u futa brenda dhe po prisja, zemra sa nuk po me dilte vendit kur ai hyri nuk i thamë asgjë njeri tjetrit por u përqafuam dhe filluam të putheshim si të çmendur ai me futi doren poshtë "brekçeve" dhe po më fërkonte o zot çfarë kënaqësie thashë se po humbisja ndjenjat dhe ashtu e eksituar siç ishim filluam të bëjmë seks si dy të çmendur.Kënaqësi e vërtetë, si në filma.

(Kosova Sot)

1 orë e 14 minuta më parë
10/12/18