Kur e pashë burrin në ora 1 të natës te shtëpia e vjehrrës me atë fqinjen…më iku mendja (+18) - Dashuri - Kosova Sot
Kur e pashë burrin në ora 1 të natës te shtëpia e vjehrrës me atë fqinjen…më iku mendja (+18)

Kur e pashë burrin në ora 1 të natës te shtëpia e vjehrrës me atë fqinjen…më iku mendja (+18)

Nje grua ka kapur te shoqin mat gjate nates teksa fliste ne telefon me nje femer tjeter me te cilen e tradhetonte.

Ajo ka telefonuar në emisionin “Aldo Morning Show”. Ela nga Tirana tha se vetëm dy ditë më parë kishte kapur bashkëshortin duke folur me një tjetër dhe se veprimi i tij e kishte fyer.

“Jam Ela nga Tirana. Kisha një problem që doja ta tregoja, është hera e parë që flas dhe kam emocione. Unë jam 50 vjeç dhe burri 60-të. Ai ka qenë burrë ideal për mua dhe më vjen keq që ai ma punoi kështu. Kam vjehrrën sëmurë dhe po flinim te shtëpia e saj, nga ora 01:00 e mëngjesit ngrihem për në banjo dhe dëgjoj burrin që po fliste në telefon me një tjetër. E pranoi që po fliste me një tjetër. Nuk i thash asgjë, ai mi ka plotësuar të gjitha dhe tani ndihem shumë e fyer.

“Është e momentit më tha”. Unë nuk u acarova dhe nuk bërtita, vetëm u ndjeva shumë keq. Unë s’ia kam thënë asnjeriu këtë, ka vetëm dy ditë që ka ndodhur”, tha Ela.

(Kosova Sot)

5 orë e 42 minuta më parë
15/12/18