Seks në dush, për ata që duan t'a ndezin pasionin - Dashuri - Kosova Sot
Seks në dush, për ata që duan t

Seks në dush, për ata që duan t'a ndezin pasionin

A jeni gati për të zbuluar 8 metoda për t’u bërë një tunduese e përsosur?

Përgatituni për situata të papritura

Meshkujt janë njerëz që arsyetojnë shumë me sy. Ata duan ta shohin partneren e tyre sa më natyrale, por sytë e tyre shkëlqejnë kur femrat veshin të brendshme sensuale.

Nëse duam ta “çmendim” mashkullin dhe të shtojmë pak ‘piper’ në një mbrëmje që përndryshe do të ishte monotone, vishuni me intime seksi.

Parfum i parezistueshëm

Jo vetëm pamja, por edhe ndjenja e erës kërkon pjesën e saj. Është shumë me ndikim, veçanërisht tek meshkujt. Një aromë intensive dhe sensuale mund të ndezë fuqishëm flakën e pasionit.

Kontakti vizual

Duke parë në sytë e tij, me një vështrim joshës dhe femëror është ajo që duhet për ta pushtuar çdo ditë një mashkull.

Të bëni sport bashkë

A e dini se praktikisht të gjithë meshkujt duan të luajnë sport dhe të djersisin me partnerin e tyre? Vetëm se femrat shpesh e nënvlerësojnë këtë!

Një dush së bashku

Edhe një dush së bashku mund të jetë një mënyrë e shkëlqyer për të ndezur pasionin. Ndoshta pasi bënin sporte dhe djersisni  së bashku!

Një fotografi vlen një mijë fjalë

Për sa kohë që është një foto që mund të sjellë pak ‘piper’ në ditën e tij.

Merrni frerët

Meshkujt pëlqejnë kur ajo merr frenat e marrëdhënies! 

(Kosova Sot)

8 orë e 26 minuta më parë
20/01/19