Media zvicerane publikon pamjet +18: Gruaja bën seks oral në tren, por udhëtarët....

  • 28 mars 2019 - 17:01
Media zvicerane publikon pamjet +18: Gruaja bën seks oral në tren, por  udhëtarët....

Një banor në qytetin e Cyrihut në Fribourg ka kapur momentin kur prapa derës së qelqit në makinën tjetër të klasës së parë në tren, një grua bën seks oral me një person.

Pamjet të cilat përmbajnë pamje erotike i ka publikuar media zviceranë, Blick, përcjellë “Kosova Sot”.

Vetëm kur thirrësi i thirrjes me zë të lartë "ju lutem", gruaja ndaloi dhe pa asnjë turp u ul sërish në vendin e saj në tren.

(Kosova Sot)