Zbuloni çfarë shohin meshkujt te femrat në takimin e parë! I dinit?

  • 07 maj 2019 - 08:57
Zbuloni çfarë shohin meshkujt te femrat në takimin e parë! I dinit?

Nëse dilni me një djalë dhe pavarësisht se bën sikur nuk është shumë i interesuar, ai ju heton në detaje. Ka disa faktorë që kapin menjëherë vëmendjen e një mashkulli dhe arsyet i keni më poshtë. Meshkujt janë të fiksuar pas vitheve të bukura dhe… për më tepër kur e keni belin e hollë, gjë që jua nxjerr në pah.

Buzëqeshja është një nga tiparet që u pëlqen më shumë meshkujve tek një femër, sidomos kur dhëmbët tuaj janë të bardhë e të rregullt. Askujt nuk i pëlqen një femër mendjemadhe dhe shumë serioze.

Sytë janë tipari që tërheq më shumë meshkujt. Ata janë të dhënë pas syve të mëdhenj dhe me ngjyrë, në proporcion me fytyrën.

Aroma e mirë është gjithnjë një plus kur dilni me dikë. Parfumet me aromë të ëmbël janë ato që i bëjnë meshkujt të fiksohen pas jush. Mënyra se si ecni do të kapë vëmendjen e kujtdo rreth jush. Nëse tregoni vetëbesim në ecje, do të dukeni seksi.

Format tuaja janë padyshim të rëndësishme pasi kapin sytë e çdo mashkulli në dhomë, sidomos kur vishni rroba të ngushta. Meshkujt dashurojnë gjoksin e çfarëdolloj madhësie. Gjatë aktit seksual ata janë të fiksuar vetëm duke i parë, kështu që mos u ndjeni në siklet nëse keni gjoks mesatar apo të vogël.

(Kosova Sot Online)