Dashuria është në ajër! Këto tre shenja horoskopi do të bëjnë namin këtë verë

  • 25 korrik 2019 - 09:08
Dashuria është në ajër! Këto tre shenja horoskopi do të bëjnë namin këtë verë

Vëmendje, vëmendje!

Jemi duke folur për verën dhe dashurinë.

Me siguri të gjithë jeni kuriozë të mësoni nëse jeni një prej shenjave me fat, të cilat këtë verë do të bëjnë namin në dashuri.

Epo ka ardhur koha që ta mësoni dhe ne po ju zbulojmë 3 shenjat që këtë verë janë të favorizuara për flirte.

1- Luani

Sipas horoskopit, Luanët janë shenja më e favorizuar e verës. Gjatë ketyre tre muajve ata do të kenë mundësi të përjetojnë histori të bukura dashurie.

Vendi ku do e gjejnë? Sigurisht në ndonjë club ose bar buzë detit.

2- Peshorja

Si një shenjë e qetë dhe e kontrolluar që janë, Peshoret do të kenë mundësi për dashuri të fshehta.

Peshoret dashurohen shpejt, kështu që nuk mund të mos ishin pjesë e listës.

3-Peshqit

Janë shenjë uji dhe vera është sezoni i preferuar i tyre. Ata do të kalojnë një verë të paharruar me ndonjë femër që mund ta njohin në pishina ose mjete luksoze lundrimi.

(Kosova Sot Online)