Gra, bëni këto 5 gjëra në shtrat dhe ai do të lërë kokën pas jush

  • 30 gusht 2019 - 20:03
Gra, bëni këto 5 gjëra në shtrat dhe ai do të lërë kokën pas jush

Burrat janë patjetër më të lehtë se gratë për tu deshifruar dhe në fakt nuk janë të vështirë për tu ‘nxehur’… Por në rast se ju ndani shtrat me një “kapiten ftohtësia”, këtu janë 5 këshilla që mund t’iu hyjnë në punë.

Nxirrni tigrin që keni tigër brenda jush. Siguria është s**si. Edhe nëse nuk keni pasur marrëdhënie se***ale me 100 burra, shtiruni sikur e keni bërë. Nuk kanë për ta vënë re. Bëjeni atë të kuptojë se ju e njihni trupin tuaj dhe e dini atë që dëshironi, pra ndihuni si po*n**stare. Do të bien në këmbët tuaja.

Mos krijoni kufizime. Meshkujt i dashurojnë femrat që e jetojnë s**si me lehtësi, kështu që lëreni vetën të lirë. Ndoshta mos nxirrni menjëherë veshjen të gjithë prej lateksi, por bëni që ata të kuptojnë se mund të arrihet edhe ta ajo. 

Afrodiziaku më i mirë është aroma juaj. Mos të krijojmë keqkuptime: dush gjithnjë dhe gjithsesi, por ndoshta shmangni spërkatjen me mijëra kremra hidratues, forcues, ushqyes dhe energjikë. Erë natyrale e partnerit është një afrodiziak i fuqishëm: vlen edhe për higjienën intime, shkruan Shkodranwes.

Fol. Flisni, tregoni kënaqësi, rënkoni. Është rregulli më i vjetër në botë: Tingujt e një zëri në ekstazë janë eks**ues. Shtoni këtë komunikim në shtrat pasi është shumë s**si: Të flisni për fantazitë tuaja, ju sjell dëshirën për ti realizuar.

Prekeni. Jini të pranishme, prekini duart e tij, shtrëngojini shpatullat, ndoshta pa i ngulur në mish thonjtë me majë gjysmë centimetri. Ai duhet të kuptojë se për ju, që ta ndjeni trupin e tij pranë tëndit, është një afrodiziak i fuqishëm.

(Kosova Sot Online)