Këto janë pozitat më të mira që t’i provoni për Shën Valentin, sipas në shenjës së horoskopit

  • 14 shkurt 2020 - 17:04
Këto janë pozitat më të mira që t’i provoni për Shën Valentin, sipas në shenjës së horoskopit

Pozitat më të mira të seksit bazuar në shenjë të horoskopit.

Është Shën Valentini dhe jeni duke menduar se si të kaloni ditën me partnerin tuaj, dhe si të dukeni sa më romantik në dhomën e gjumit, raporton “Daily Star”.

Këto janë pozitat më të preferuara të seksit sipas shenjës së horoskopit dhe të cilat ndoshta do të ju ndihmojnë sado pak këtë natë.

Shigjetari pozitën më të preferuar e ka stilin e qenit.

Akrepi pëlqen më shumë pozitën 69.

Dashi ka pozitën Reverse Cowgirl ndër më të preferuarën.

Bricjapi ka pozitën e preferuar Wheel Barrow.

Luani pëlqen stilin e qenit.

Ujori preferon pozitën G Whiz.

Peshorja preferon pozitën erotike të formës V.

Demi preferon pozitën misionare.

Gaforrja pëlqen pozitën Sitting Up Cowgirl.

Binjakët kanë shenjën e preferuar Pinball Wizard.

Peshqit preferojnë pozitën Spooning.

Virgjëresha parapëlqen pozitën përballë njëri tjetrit. 

(Kosova Sot Online)