Si i jep fund një lidhjeje secila shenjë e horoskopit

  • 12 maj 2020 - 15:55
Si i jep fund një lidhjeje secila shenjë e horoskopit

Marrëdhënia juaj është në krizë dhe një moment mendoni se zgjidhja më e mirë është që t’i jepni fund lidhjes suaj dhe të vazhdoni përpara.

Por si ta bëj pa e lënduar personin përballë? Cila është zgjidhja më e mirë?

Janë këto pyetjet që bëni pikërisht në ato momente.

Por në një vështrim të përgjithshëm ja sesi preferojnë që të ndahen shenjat e horoskopit:

Dashi

Vetëm nëpërmjet një mesazhi në celular.

Demi

Të shtyjnë ty duke të dhënë arsye që ta kërkosh ti ndarjen i/e para

Binjakët

Fillon të trajton si shok/shoqe dhe jo më si të dashur

Gaforrja

E shkruan në një letër dhe e fut poshtë pjatës ku jeni duke ngrënë

Luani

“Nuk është problem yt. Është i imi”

Virgjëresha

Kërkojnë në Google “Si të ndahesh me dikë”

Peshorja

Ju prezanton me partnerin e tij/saj të ri/re

Akrepi

Thjesht zhduken pa lënë gjurmë

Shigjetari

Largohet pa të dhënë arsye dhe shpjegime

Bricjapi

Avokati i tij do shërbejë për t’ua dhënë lajmin

Ujori

E thotë me lezet nëpërmjet sensit të tij të humorit që të mos e marrësh në mënyrë dramatike

Peshqit

Fillojnë qajnë më shumë se ty.

(Kosova Sot Online)