”Qielli më ra mbi kokë’’, 25-vjeçarja tregon me kë e kapi të dashurin në krevat...

  • G.G /
  • 25 qershor 2020 - 10:42
”Qielli më ra mbi kokë’’, 25-vjeçarja tregon me kë e kapi të dashurin në krevat...

Një 25-vjeçare ka treguar se i dashuri i saj e ka tradhtuar dhe jo me një femër.

Ajo tregon:

Ai nuk më ka dashur kurrë mua. Kam shumë miq që nuk i pëlqejnë femrat, nuk i tërheqin ato. Por nuk e kupoj përse duhet të më ndodhte mua. Përse një mashkull duhet të lidhet me një femër ta mështroj atë, kur nuk e pëlqen dhe as nuk e do. Unë e kapa në krevat me një djalë. Nuk ishte fëmer, pata neveri sa shumë më ka mashtruar.

Vajza tregon se kjo histori ka ndodhur para një viti dhe se tani ai është lidhur me një femër tjetër.
Më pas ajo shton:

Ai tani është me një tjetër e kam parë. Po nuk e di më vjen keq për atë vajzën. Nuk e di t’i tregoj apo jo se me kë është lidhur ajo në të vërtetë.

(Kosova Sot Online)