E zura gruan me shokun në krevat, po e bënin - ajo bërtiste e më pas…

  • A.P /
  • 29 qershor 2020 - 10:38
E zura gruan me shokun në krevat, po e bënin - ajo bërtiste e më pas…

Letra e një 26- vjeçari drejtuar psikologes Deidre: “Zbrita në kuzhinë për të marrë diçka për të pirë, por nga dhoma e gjumit dëgjova ulërima, rënkime...

E dashura Deidre, unë kam një hall vërtet të madh dhe nuk di si do t’ia bëj.

Jam 26 vjeç dhe gruaja ime është 25. Kemi dy vite të martuar dhe prej një viti po mundohemi të bëjmë një fëmijë.

Një ditë, në bisedën me të ajo më tha se ishte lodhur dhe kishte filluar t’i mërzitej me mua… sipas saj na ka kapur rutina në shtrat sepse bëjmë thuajse të njëjtat gjëra dhe unë dyshoj se ajo ka problem me madhësinë e “mikut tim"...

(Kosova Sot Online)