“E pashë me sytë e mi, ishte sipër saj”, fierakja tregon si i prishi dasmën shoqja e ngushtë

  • G.G /
  • 02 korrik 2020 - 11:46
“E pashë me sytë e mi, ishte sipër saj”, fierakja tregon si i prishi dasmën shoqja e ngushtë

Ka shumë histori dashurie që kanë marrë fund prej tradhtive. Një vajzë nga Fieri ka treguar se shoqja e ngushtë i prishi dasmën.

Ajo thotë:
Tre ditë para dasmës, i kapa i pashë me sytë e mi. Kisha shkuar me shoqet për festën e beqarisë në Vlorë. Ai më tha do rri me shokët, por kishte ardhur në Vlorë, ajo e poshtra më mashtronte mua shoqen e saj.

Më tej vajza thotë se i ka kapur në dhomën e hotelit.

Vazhdon:
Do shkonin me vajzat në lokal për festë, ajo shoqja ime e ngushtë tha se nuk ndihej mirë dhe do rrinte në dhomë ne dolëm. Por unë harrova telefonin, u ktheva pas dy orës ta merrja, kisha merak doja ta lajmëroja. Futem në dhomë, më ra qielli mbi kokë. Kam qarë e bërtitur sa unë e di. U ndamë dhe më e keqja është se fisi më fajësoi mua. Kurse ai dhe ajo u lidhën bashkë.Qaj për natë.”

(Kosova Sot Online)