”E bëjmë vetëm 1 herë në tre muaj, ai…”33-vjeçarja tregon hallin e madh: Do martoheshin, po…

  • G.G /
  • 03 korrik 2020 - 10:52
”E bëjmë vetëm 1 herë në tre muaj, ai…”33-vjeçarja tregon hallin e madh: Do martoheshin, po…

Nje vajze e re ka rrefyer problemin e saj per psikologen e The Sun.

“Unë kam dëshirë të madhe për ta bërë dhe sa herë tentoj ti afrohem të dashurit ai nxjerr justifikime. Ne të dy jemi 33-vjeç dhe jemi në një lidhje prej 10 vitesh.

Po planifikojmë të martohemi vitin e ardhshëm por nuk dua të angazhohem në një jetë të mërzitshme”.

Ajo ankohet se “ndihem sikur ai është i mërzitur me mua.

Nuk ka mes nesh as intimitet, as puthje dhe as përkëdhelje”.

(Kosova Sot Online)