Elita Story - Kosova Sot

Egzona Muqiqi si zonjë e rëndë, veshur në komplete të zeza (Foto)

Elita Story >

Egzona Muqiqi është njëra ndër nuset më të komentuara nga publiku ynë, shkruan Kosova Sot. Ajo shfaqet çdo herë e kompletuar me veshje dhe dukje mahnitëse. Lexo edhe këtë: Edhe...

3 orë e 11 minuta më parë

E parezistueshmja Bella Hadid

Motra e Gigit, e famshmja Bella Hadid vazhdon të mbetet njëra prej...

18 orë e 18 minuta më parë

Jennifer Lopez, këngëtarja më seksi në planet

Edhe pse ka vite në skenë, linjat e saja seksi të gjithë i...

22 orë e 57 minuta më parë
Më shumë