9 mënyra për t'u veshur me trendët më të mëdhenj pranverorë - Femra - Kosova Sot
9 mënyra për t

9 mënyra për t'u veshur me trendët më të mëdhenj pranverorë

Pasi gjatë gjithë dimrit keni veshur xhemperë me jakë të thellë dhe pallto me lesh, është e vështirë të mendoni për freskimin e gardërobës pranverore. Për t'ju kursyer nga telashet, ja disa nga trendët që duhet t'i provoni me veshjet për t'i blerë këtë sezon

Image

 

PUPLAT

Do të jetë e vështirë që të aplikoni puplat pa e ndier vajbin e "Big Bird", kështu që futuni në trend me më shumë veshje që kuptohen, si këto sandale. 

Image

 

EKSPOZIMI

Hiqni qafe bluzat e shkurta në formë katrore dhe lini hapësirë për bluzat pa rripa, sepse janë kthyer. Kjo këtu gërsheton vajbin seksi dhe të ëmbël, me rrudha dhe me detajet "peek-aboo". 

Image

 

XIXAT

Kurrë nuk do të gaboni me xixat dhe ky fustan në bazë është një veshje diskoteke me shirita. Visheni për një takim natën apo me një palë çizme apo xhaketë për modelin shik dhe elegant jashtë detyre. 

Image

 

RRUDHAT

Këto këpucë janë bërë për të kërcyer me ekipin tuaj. Rrudhat e zvogëluara janë flirtuese derisa lidhëset janë po aq seksi. 

Image

 

XHAKETAT BOMBASTIKE ME GRAFIKA 

Kjo xhaketë bombastike me grafika është e përsosur për të gjitha ato të dhëna pas detajeve me lule. Është po ashtu e lehtë sa për ta veshur sipër me secilën bluzë që keni në dollapin tuaj. 

Image

 

DETAJET E VOGLA

Detajet janë kudo këtë sezon, nga bizhuteritë e deri te çanta. Përfshijeni veten në këtë trend me një palë vathë argjendi me pika.

Image

 

AKSESORËT E TEJDUKSHËM

Këto taka të tejdukshme vërtetë janë një trend i vërtetë për aksesorë. Duken mirë me pantallona apo me fustane derisa mund t'i përdorni edhe gjatë muajve të verës. NGJYRA E KALTËR E AKULLT Për zëvendësimin sezonal në një xhaketë me moto klasike, provojeni një nga këto me ngjyrën e kaltër. Është e freskët dhe është ngjyra e re pink për milenium. 

Image

 

NGJYRA E KALTËR E AKULLT

Për zëvendësimin sezonal në një xhaketë me moto klasike, provojeni një nga këto me ngjyrën e kaltër. Është e freskët dhe është ngjyra e re pink për milenium

Image

 

KULEÇTË E DYFISHTË

Një xhaketë me kuleç të dyfishtë i japin lezet veshjes dhe e ekuilibrojnë një fustan me xixa. 

Image

 

XHUPAT ME KAPUÇ

Ky trend edhe më tutje po qëndron i fortë dhe tani radhën e ka veshja, jo atletet. Një xhup me kapuç është i përsosur për t'ia mësyrë palestrës apo të keni si pajisje për vrap. 

(Kosova Sot)

8 orë e 50 minuta më parë
12/12/18