Trendi i bukurisë që çmendi rrjetet sociale

  • 17 korrik 2019 - 18:31
Trendi i bukurisë që çmendi rrjetet sociale

Është paraqitur një trend i cili do t'ju magjeps në tërësi. As kësaj here nuk bëhet fjalë për grim, por për një manikyr të paparë deri më tani Në fakt, bëhet fjalë për "thonjtë e gurtë". Ky trend ofron shumë mundësi, nëse keni kreativitet dhe jeni novatorë.

Gurët e imtë në thonj me ngjyra dhe forma të ndryshme do të bëjnë që duart tuaja të shkëlqejnë me lara të pashoqe. Nëse ju pëlqeu kjo që lexuat, por nuk e keni idenë sesi duket, atëherë shikoni disa nga fotografitë që i kemi përzgjedhur për ju dhe - mule shkoni te manikyristi! Krejt çka ju nevojitet është të keni guxim dhe të lejoni që thonjtë tuaj të bëhen vepër artistike. 


(Kosova Sot Online)