Marrin fund problemet, Meri ka një lajm të mirë për këtë shenjë horoskopi

  • 18 korrik 2019 - 08:32
Marrin fund problemet, Meri ka një lajm të mirë për këtë shenjë horoskopi

Pak ore para Eklipsit te dyte te Veres shume asteroid do japin ngjyrimin e tyre ne planetet e eklipsit henor. Eklipsi mbyll nje cikel sjelljesh dhe vleresimesh. Astrologe Meri njofton se për disa nga shenjat e horoskopit problemet do marrin fund. Lexoni më poshtë parashikimin.

Dashi

Duhet te keni kujdes ne cilen ane do rreshtoheni dhe kjo do kete te beje drejte per se drejti me ate qe jeni ne thelb. Mbas kesaj ose fitoni ose mbeteni ne hije.

Demi

Do ju jepet nje mundesi dhe ndihme praktike per te zgjidhur nje problem te madh te se ardhmes apo ligjor. Gjithsesi duhet te beni zgjedhjet e duhura.

Binjaket

Sot mbyllni nje lidhje apo nje llogari qe ju kishte lodhur shume apo qe e kishit si nje mision te posacem per ta rregulluar. Kujdes me shendetin.

Gaforrja

Do keni nje propozim bashkepunimi por kushtet do jene te veshtira dhe do ju duhet shume pune apo shume vendosmeri per ta cuar perpara. Kujdes ne marredheniet ne cift.

Luani

Do donit te ishit i drejte sot me te tjeret dhe te luftonit per te drejten tuaj. Shanset jane te beni gjithcka qe te clironi veten tuaj nga makthet.

Virgjeresha

Sot do mbyllni nje marredhenie personale perfundimisht apo nje cikel te jetes suaj. Tashme duhet te jeni me te drejte me veten tuaj dhe te tjeret.

Peshorja

Ju jepet mundesia te zgjidhni nje ceshtje familjare apo te mbyllni nje etape ku mesuat shume dhe tashme keni nevoje per nje baze te re familjare me te fuqishme.

Akrepi

Plane konkrete, lajme konkrete dhe pune konkrete ju pret. Perpiquni te kapni ate qe ju perfaqeson me shume ne vlera dhe ne cilesi.

Shigjetari

Do jeni me te perqendruar ne qellimet tuaja ekonomike dhe me cilesor ne perfitime. Tashme largohet nje periudhe e padrejte me ju.

Bricjapi

Sot keni eklipsin henor ne shenjen tuaj. Kjo mbyll nje cikel marredheniesh personale dhe profesionale apo familjare per t’i hapur rruge nje momenti me te mire.

Ujori

Sot mbas nje veshtiresie psikologjike do kuptoni ku mund te beni ndryshime dhe ku mund te synoni per te ardhmen per te dal nga bllokimi.

Peshqit

Tani do duken miqte dhe njerzit e veretet qe ju kane mbeshtetur nga ata qe vetem kane premtuar apo jane sjelle si te dashur pa qene te tille.

(Kosova Sot Online)