Trendi që do ta karakterizojë këtë vjeshtë

  • 14 gusht 2019 - 18:25
Trendi që do ta karakterizojë këtë vjeshtë

Xhaketa "Teksas" të cilën e bartin të gjitha trendseteret Me siguri, nuk do të mund t'i bëni ballë! Kjo është veshja e modës, që këtë vjeshtë do të jetë "must have". Të famshmet, si Emily Ratajkowski, Gigi Hadid dhe Doutzen Kroes nuk pushojnë së barturi xhaketën më të re FRAME nga koleksioni pranveror, e cila që tani ka dalë në shitje!

Modeli i bukur me qepje klasike, me aplikacione trendi, klasike, ku prapa gjenden detajet "patchwork" të 4 metropoleve, derisa në pjesën e përparme gjenden mbishkrimet si, "Fierce", "Backstage Pass" si dhe i "I am not in fashion. I am fashion." Shikoni si e bartin këtë veshje të famshmet. 


(Kosova Sot Online)