Si ta largoni buzëkuqin!

  • 30 tetor 2019 - 17:59
Si ta largoni buzëkuqin!

Përderisa mendoni se nuk duhet ta hiqni buzëkuqin apo balsamin, heqja e prodhimeve të kozmetikës nga buzët është po aq e rëndësishme sa edhe në pjesën tjetër të fytyrës.

Hidhni pak vaj ose krem të ftohtë në pak pambuk dhe me kujdes e hiqni nga këndet dhe në mes të buzëve. 


(Kosova Sot Online)