Fenomen i rrallë/ Eklipsi do hapë një cikël të ri, ja si do ndryshojë jeta e çdo shenje horoskopi

  • G.G /
  • 20 qershor 2020 - 16:02
Fenomen i rrallë/ Eklipsi do hapë një cikël të ri, ja si do ndryshojë jeta e çdo shenje horoskopi

klipsi diellor i datës 21 përkon me solsticin veror. Një fenomen i rrallë që mbyll nje cikël shumë vjeçar dhe hap një cikël të ri 19 vjeçar. Pas virusit duhet të lindi përsëri dielli i dritës, shprehet Meri. Eshte shume per tu marre parasysh ndikimi i Uranit, i cili është i paparashikueshëm. 

Ajo qe qeverite e cilesojne si fuqi e tyre mund te kthehet ne Bumerang per ta. Teknologjia do na garantoj sigurinë. Ne menyre figurative eklipsi mund të duket si një marinar qe do heq nje flamur te vjeter dhe do vendos nje flamur te ri.

Dashi
Nje pune dhe shtepi qe ju ka lodhur apo eshte vjeteruar si koncept duhet ta ndryshoni apo ta rinovoni. Po keshtu perpiquni te sqaroni jeten personale me te kaluaren

Lexo Edhe:

Vetëm në shtëpi me Ermalin, shikoni çka bërë Joeli

Demi
Figura juaj rrezikon te digjet ne syte e te tjereve nese nuk merrni masa urgjente te beni nje ndryshim te madh ne stil qellime dhe sjellje erotike

Binjaket
Do mbyllet nje cikel i forte shpenzimesh dhe fitimesh shumevjecar. Ju pret nje cikel i ri 19 Vjecar por tashme ne nje rruge te re pylli

Gaforrja
Figura juaj me veprat dhe bemat tuaja perfundon nje cikel. Tashme duhet hapur nje cikel te ri me fytyre te re dhe flamur te ri ne bashkepunime, aleanca dhe ne armiqesi e martese

Luani
Duket se perfundoni nje faze te veshtire ku kishit humbur veten dhe ju kishin mbyllur ne kullen e Rapunzelit. Princi apo Princesha sikur gjen clirim

Virgjeresha
Miqte ndryshojne flamur dhe drejtim. Po ju cfare duhet te beni me miqte e ndryshuar? Kjo eshte pyetja. Sa me shume te vonoheni ta kuptoni aq me mbara rruge do mbeteni

Peshorja
Duhet te mendoni se koha ku keni qene te famshem ka ndryshuar objekt dhe menyre vleresim.i Duhet tashme te mendoni per karriere jashte vendit

Akrepi
Shume vite jeni perpjekur here ne ujra te paster e here ne ujra te piset. Keni clirim prestigji e karriere apo fame. Rregullat e lojes edhe nese nuk i keni ndryshuar ju i kane ndryshuar te tjeret. Thjesht do perfitoni

Shigjetari
Dilni perfundimisht nga lodhja e detyrimeve, borxheve dhe pamundesive shpirterore per te gjetur rruge fitimi. Nese keni qene endacake ne kerkim te parave tashme e keni shlyer karmen tuaj te veshtire

Bircjapi
Pusheti juaj nepermjet te tjereve nuk ka me mundesi te zbatohet. Tashme te tjeret qofte edhe partneret ne cift do ndryshojne jeten e tyre dhe derisa te marrin drejtim ju takon juve te ruani vreshtin. Mjafton te mos luani rolin e dordolecit

Ujori
Nese shkenca kerkon vemendjen tuaj do ta kete dhe me teprice. Ju jeni aty per t’i bere karshillik edhe shkences edhe atyre qe jane hequr per shkencetar

Peshqit
Keni rastin te kapni varken e rradhes dhe te mos prisni me ne nje lidhje e cila ju ka lodhur ne planin persona.l Nese akoma nuk e merrni kete varke i bie qe s’ka tjeter.

(Kosova Sot Online)