Tre shenjat më me fat për sot, e hënë 27 korrik 2020

  • E.K /
  • 27 korrik 2020 - 08:52
Tre shenjat më me fat për sot, e hënë 27 korrik 2020

Luani

Falë Marsit dhe Plutonit gjatë kësaj dite keni për të përjetuar vetëm çaste të lumtura. Do keni ide shumë të mira dhe besimi tek vetja do ju bëjë të guxoni përherë. Nëse keni një lidhje dhe i keni kushtuar gjithmonë rëndësi parësore jetës në çift do kaloni një ditë fantastike. Do ndiheni të lumtur pranë partnerit dhe nuk do kërkoni asgjë më shumë. Ju beqarët nuk duhet të nxitoheni për asgjë, por duhet të prisni kohën e duhur për ndryshime. Në punë do iu jepet një detyrë që do ju pëlqejë pafundësisht dhe për të do jeni të gatshëm të bëni edhe sakrifica. Në planin financiar, vetëm falë mbështetjes se të afërmve do mund t’i kaloni vështirësitë.

Peshorja

Do jeni shumë të matur gjatë kësaj dite dhe do i dëgjoni me kujdes këshillat që do iu japin të afërmit. Qetësia do ju karakterizojë gjithë kohës. Për ju që keni një lidhje ka për të qenë një ditë spektakolare. Do përjetoni emocione dhe kënaqësi të forta pasi partneri do ju mbajë në pëllëmbe të dorës. Mund t’iu vini kapak njëherë e mirë edhe problemeve të vjetra. Ju beqarët do jeni ende në periudhë reflektimi dhe nuk do ndiheni ende gati për të hedhur hapa. Sipas Dritare.net, në punë do jeni shumë më të arsyeshëm nga më parë dhe nuk do ju dalin aspak probleme. Reflektimi do mbizotërojë përherë dhe të gjithë do ju vlerësojnë. Financat do dini si t’i menaxhoni dhe situata do vazhdojë të mbetet e mirë gjatë gjithë kohës.

Ujori

Jeta juaj do ketë përmirësime të jashtëzakonshme gjatë kësaj dite dhe buzëqeshja do ju rikthehet si më parë. Do jeni me këmbë në tokë dhe do dini të merrni masat e nevojshme. Ju të dashuruarit do jeni më realistë dhe nuk do e ngrini në qiell partnerin tuaj. Edhe ai është qenie njerëzore dhe ka të metat e tij. Më e rëndësishmja është që të dy merreni vesh mirë me njëri-tjetrin. Ju beqarët do jeni me shumë fat dhe do e takoni më shpejt nga sa mendonit shpirtin tuaj binjak. Në punë do mund ta finalizoni projektin e nisur së fundmi dhe do ndiheni shumë më krenarë. Nuk do ndiheni më nën presion. Buxheti do mbetet gjithë kohës i mirë, prandaj nuk do keni për çfarë të shqetësoheni.

(Kosova Sot Online)