Konfuze për të veshur një fustan pulovër: Kombinimet ideale të veshjes për ditë të ftohta

  • G.G /
  • 04 dhjetor 2020 - 11:24
Konfuze për të veshur një fustan pulovër: Kombinimet ideale të veshjes për ditë të ftohta

Veshja perfekte e ditëve të ftohta, që mund të shkojë me gjithçka dhe në çdo kohë është një fustan pulovër, që shumë prej vajzave të njohura të modës e kanë zgjedhur qysh në fillim të vjeshtës

Për kohën e ftohtë, për kohën me shi, për të qenë stil sa herë ke nevojë, nuk duhet të mendohesh gjatë – një fustan pulovër të zgjidh gjithmonë problemin e pyetjes “çfarë të vesh?”

Megjithatë, ka edhe shumë nga ne që kanë konfuze për të gjetur kombinim e duhur, madje shpesh mendojnë se është një veshje e paemër: ke veshur pulovër apo ke veshur fustan?

Nëse akoma ke dyshime për zgjedhjen ideale të dimrit, provo këto kombinime. Me çizme të gjata, me pallto, por edhe me këpucë. Guxo më shumë ditëve të ftohta.

(Kosova Sot Online)