Këto xhinse do të jenë gjithmonë në modë

  • A.P /
  • 20 November 2022 - 09:36
Këto xhinse do të jenë gjithmonë në modë

Sido që të jenë trendet e momentit – nga të gjera në të ngushta pas trupit – xhinset me prerje të drejtë, pra që kanë të njëjtën gjerësi nga fillimi në fund, janë gjithmonë IN.

Ky model ka qenë i pranishëm që nga vitet ’90 dhe i ka rezistuar kohës. Këto xhinse krijojë një siluetë elegante dhe komode; nuk krijojnë probleme për të veshur çizme.

Përpos çizmeve, xhinset me prerje të drejtë mund të vishen me shapka, sandale, këpucë me takë, atlete etj.

Image
Image
Image
Image

(Kosova Sot Online)