horoskopi
Gaforrja

Qershor 22 - Korrik 22

Horoskopi javor, 3 deri 9 gusht 2020

Gaforrja: I mirëpritur, Venera

E dashur Gaforre , a jeni gati të festoni hyrjen e Venusit në shenjën tuaj? Duke filluar nga e shtuna, planeti i dashurisë do të hyjë në shenjën tuaj: përgatituni të provoni një muaj me të vërtetë të nxehtë gushti! Beqarët do të favorizohen në takime ndërsa ata që janë tashmë çift mund të zgjedhin të bëjnë një hap përpara në marrëdhëniet e tyre. E mërkura, e enjtja dhe e premtja do të jenë ditë veçanërisht me fat, pak nervoz – nga ana tjetër – të shtunën dhe të dielën.