horoskopi
Shigjetari

Nëntor 23 - Dhjetor 21

Horoskopi javor, 27 janar deri 2 shkurt, 2020

Dashuria: Java fillon me dy ditë vërtet me fat në frontin sentimental. Që nga e mërkura, një Venus i pafavorshëm ka të ngjarë të krijojë një tension me partnerin. Përfitoni nga fundjava për të kaluar ca kohë në marrëdhëniet tuaja dhe do të jeni në gjendje të kapërceni çdo konflikt. Marsi në shenjë u jep shumë energji edhe beqarëve.

Puna: Lajmet e mira mund të vijnë këtë javë. Pozicionet e ndryshme të planetëve do të ndikojnë në energjitë tuaja fizike dhe do t’ju duhet të bëni një pushim relaksues. Në fundjavë do të keni mundësinë të rifitoni energjitw dhe të shkëputeni nga jeta e përditshme për të freskuar veten.