horoskopi
Ujori

Janar 21 - Shkurt 18

Horoskopi javor 19-25 prill

I dashur Ujori, fatkeqësisht këtë javë planeti Mërkur do të ndalojë të ju favorizojë: duke filluar nga e hëna mund të keni edhe disa vështirësi në fushën e punës ose të gjeni ndonjë bllok të papritur në rrugën tuaj. Asgjë për t’u shqetësuar: ju keni favorin e Jupiterit dhe Saturnit, i cili së shpejti do t’ju sjellë rezultate të shkëlqyera! Kushtojini vëmendje ditëve të martë, të mërkurë dhe të enjte, kur do të keni Hënën në opozitë.