- Kulturë - Kosova Sot
Dështon kopertina e radhës në ‘Vanity Fair’, ‘Photoshop’ është arsyeja

Dështon kopertina e radhës në ‘Vanity Fair’, ‘Photoshop’ është arsyeja

Image

 

Pritej të ishte ndër kopertinat më të bujshme, me pjesëmarrjen e Oprah Winfrey, Nicole Kidman, Reese Witherspoon dhe Tom Hanks, por u shëndrrua në një dështim Photoshop-i. Oprah Winfrey u bë me tre duar në këtë kopertinë, ndërsa Witherspoon me tre këmbë.Shakatë nga ana e fansave kanë pushtuar rrjetin tashmë, me komente të tilla si “Të gjithë e dimë se Oprah ka 3 duar, kjo nuk është një gjë e re”.

Image
Image

 

(Kosova Sot)

21 orë e 58 minuta më parë
21/02/19