Aktorja e njohur rrëfen: Publikimi i fotove nudo më shkatërroi jetën - Kulturë - Kosova Sot
Aktorja e njohur rrëfen: Publikimi i fotove nudo më shkatërroi jetën

Aktorja e njohur rrëfen: Publikimi i fotove nudo më shkatërroi jetën

Në vitin 2014 aktorja e njohur, Jennifer Lawrence pushtoi mediat botërore, pasi fotot nudo që ajo i dërgonte të dashurit të saj u hakuan dhe u shpërndanë. E pyetur për këtë temë, Jennifer ka treguar se dalja e atyre fotove i ka bërë shumë keq.

Image

 

“Atë periudhë unë nuk doja që askush të më shihte seksualisht. Kisha shumë pakënaqësi rreth vetes dhe krejt papritur as nuk mundja të xhiroja skena erotike” –ka thënë ylli i ‘Hunger Games’. Ajo ka treguar se momentalisht është beqare dhe po e shijon shumë periudhën e vetmisë.

Image

 

(Kosova Sot)

10 orë e 21 minuta më parë
16/01/19