Pasi e dhunoi, aktorja e famshme vendos të mos ndahet nga partneri

  • 18 maj 2019 - 12:13
Pasi e dhunoi, aktorja e famshme vendos të mos ndahet nga partneri

Edhe pse prej kohësh po shqetëson familjarët me lidhjen e saj me aktorin aspirues Brian Hickerson, aktorja e njohur Hayden Panettiere nuk heq dorë prej tij.

Edhe pse prej kohësh po shqetëson familjarët me lidhjen e saj me aktorin aspirues Brian Hickerson, aktorja e njohur Hayden Panettiere nuk heq dorë prej tij.

Por pavarësisht kësaj, burime për “People” kanë shtuar se çifti ende është bashkë dhe nuk duket se po mendon që të ndahet.

Pas lajmeve për ndarjen e tyre, Brian dhe Hayden janë fotografuar të kapur dorë për dore, dy ditë më parë.

29-vjeçarja u pa fillimisht me Hickerson në gusht të vitit të kaluar, pak kohë pas ndarjes nga ish- i fejuari Wladimit Klitschko, i cili është edhe babai i vajzës 4 vjeçe Kaya.

(Kosova Sot Online)