Bukra Bajrami ft Dj Cimi -publikojnë koverin nga Flori - 'Me fjalë të vogla'

  • 27 maj 2019 - 21:12
Bukra Bajrami ft Dj Cimi -publikojnë koverin nga Flori - 'Me fjalë të vogla'

Kur tani nga shumë artistë po preferohen koverat e këngëve hite, edhe këngëtarja Bukra Bajrami dhe Dj Cimi, kanë zgjedhur që së bashku në një duet të vijnë me një të tillë, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

Ata kanë përzgjedhur hit baladën e kantautorit Flori Mumajesin "Me fjalë të vogla", të cilën e kanë sjellur në frymën e tyre origjinale.

Së shpejti nga Bukra do dëgjoni edhe kovera tjerë.

Në vijim mund ta dëgjoni në tërsi këngën nga Bukra dhe Cimi:

(Kosova Sot Online)