Nga pushimet në Europë, aktorja e njohur publikon foton më të ëmbël familjare

  • 19 qershor 2019 - 08:10
Nga pushimet në Europë, aktorja e njohur publikon foton më të ëmbël familjare

Kate Hudson është shfaqur më e lumtur se kurrë në foton e publikuar së fundmi në ‘Instagram’. E rrethuar nga fëmijët dhe bashkëshorti, aktorja ka publikuar foton me shkrimin: “Dashuritë e jetës sime”.

Aktorja është nënë e dy djemve përkatësisht 14 dhe 7 vjeç, gjithahstu ka edhe një vajzë 8 muajshe, ardhja në jetë e së cilës e ka bërë më të lumtur se kurrë. Kate është prej shumë vitesh me bashkëshortin e saj dhe marrëdhënia vetëm bëhet më e fortë. Familja e aktores po i kalon pushimet në Europë dhe nga ato pak pamje që janë zbuluar duket se luksi është kryefjala. 

Image

 

(Kosova Sot Online)