Mashkulli që bëri të famshme Kim Kardashian po bëhet miliarder nga kanabisi

  • 08 gusht 2019 - 15:59
Mashkulli që bëri të famshme Kim Kardashian po bëhet miliarder nga kanabisi

Reperi Ray J po bëhet miliarder duke bërë njerëzit që të investojnë në kanabis. Burime pranë tij tregojnë se ai fiton 1 milion dollar në vit që të bindë njerëzit të shpenzojnë para në kanabis.

Kujtojmë se ai është shef ekzekutiv në një kompani për rritjen e përfdoruesve të kanabisit.

Ai nënshkroi që të bëhej shefi për Fundanna dhe puna e tij po funksionon shumë mirë.

Kompania e zgjodhi pasi është shumë i lidhur me drogën legale dhe ka shumë njohje.  

Ray J është reperi që bëri të famshme Kim Kardashian duke i publikuar videon seksuale.

 

 

(Kosova Sot Online)