Mimoza publikon koverin e hitit 'Një lule' të Nexhmije Pagarushës

  • 08 shkurt 2020 - 18:21
Mimoza publikon koverin e hitit 'Një lule' të Nexhmije Pagarushës

Pas disa koverave të suksesshëm, këngëtarja Mimoza Gashi e ka risjellur në versionin e saj hitin "Një lule" të primadonës së muzikës shqipe Nexhmije Pagarushës, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

Koveri i këngës është publikuar në fillim të këtij muaji, dhe po pëlqehet nga publiku.

Premierë:

(Kosova Sot Online)