‘Shallow’ siç nuk e keni dëgjuar asnjëherë, talentja nga Drenica habit jurinë dhe publikun në Itali me zërin e saj

  • 22 shkurt 2020 - 10:14
‘Shallow’ siç nuk e keni dëgjuar asnjëherë, talentja nga Drenica habit jurinë dhe publikun në Itali me zërin e saj

Vanesa Krasniqi nga Vajniku i Skenderajt është kualifikuar në finalet e Italia’s Got Talent.

Vajza nga Kosova, Vanesa Krasniqi, ka befasuar të gjithë në natën e 19 shkurtit të spekaktlit të talentëve në Itali.

Ajo këndoi në piano një version të këngës ‘Shallow’ nga Lady Gaga, por në zë të ‘chipmunk’.

Të gjithë mbetën të haitur në fillim, por më pas e dëgjuan me vëmendje dhe panë talentin e saj.

(Kosova Sot Online)