Ministrja Dumoshi viziton Komunën e Pejës

  • A.P /
  • 24 qershor 2020 - 08:24
Ministrja Dumoshi viziton Komunën e Pejës

Të nderuar,

Ministrja e Kulturës, Rinisë dhe Sportit, Vlora Dumoshi, do të vizitojë Komunën e Pejës sipas kësaj agjende:

10:00-10:30 Vizita në Palestrën Sportive në Zahaq;

10:30-11:00 Vizita në K. e Pejës, takimi me kryetarin e Komunës,

Gazmend Muhaxheri

11:00-11:30 Vizita në Stadiumin “Shahin Haxhiislami”

11:30-12:00 Vizita në Palestrën Sportive në Loxhë

14:00-15:00 Vënia e gurthemelit të Qendrës Nacionale të Xhudos

Ftohen mediat t’i përcjellin këto aktivitete/ngjarje!

(Kosova Sot Online)