Nesër, Ministrja Dumoshi viziton Istogun

  • A.P /
  • 07 korrik 2020 - 14:44
Nesër, Ministrja Dumoshi viziton Istogun

Të nderuar,

më poshtë keni agjendën e ministres Vlora Dumoshi për nesër (e mërkurë, 8 korrik 2020):

Ministrja e Kulturës, Rinisë dhe Sportit, Vlora Dumoshi do të vizitojë nesër Komunën e Istogut dhe do të ketë agjendë:

10:30 - 11:00 Vizita në Komunën e Istogut, takim me Kryetarin Haki Rugova

11:00 - 11:20 Vizitë në sallën e edukatës fizike në Vrellë

11:20 - 11:45 Vizitë stadiumit “Demush Mavraj’’

11:45 - 12:15 Vizitë palestrës së qytetit.

(Kosova Sot Online)