Nesër, ministrja Dumoshi, viziton Malishevën, duke filluar nga ora 10:00

  • A.P /
  • 10 gusht 2020 - 16:15
Nesër, ministrja Dumoshi, viziton Malishevën, duke filluar nga ora 10:00

Ministrja e Kulturës, Rinisë dhe Sportit, Vlora Dumoshi, do të vizitojë Komunën e Malishevës.

Duke filluar nga ora 10:00, ministrja do të takohet në objektin e Komunës, me kryetarin Ragip Begaj.

Më pas, në agjendë do të jenë edhe disa ngjarje tjera të cilat do të organizohen nga Komuna.

Ftohen mediat t’i ndjekin këto ngjarje!

(Kosova Sot Online)