Agjenda e Ministres Dumoshi për ditën e sotme

  • E.K /
  • 18 shtator 2020 - 09:44
Agjenda e Ministres Dumoshi për ditën e sotme

Të nderuar, 

Sot (e premtë, 18.09.2020) Ministrja e Kulturës, Rinisë dhe Sportit, Vlora Dumoshi do të ketë këtë agjendë!

11: 00 - Vizitë një grupi të të rinjve të Kosoves, nga etni të ndryshme.

Vendi: Kabineti i Ministres MKRS.

Pas vizitës bashkarisht do të vizitojnë Muzeun e Kosovës.

Ftohen mediat t'i përcjellin këto ngjarje!

(Kosova Sot Online)