Këto janë temperaturat për ditët në vijim - Lajme - Kosova Sot
Këto janë temperaturat për ditët në vijim

Këto janë temperaturat për ditët në vijim

Moti në vendin tonë për ditën e sotme do të jetë me diell dhe i ngrohtë.

Temperaturat minimale gjatë ditës do të jenë 6 gradë, ndërsa ato maksimalet do të shënojnë rritjet deri në 21 gradë.

Moti do të jetë me diell, i shoqëruar edhe me vranësira të lehta. Megjithatë do të mbizotërojë ngrohtësia.

Temperaturat e ngrohta pritet të jenë edhe gjatë ditëve të ardhshme në vendin tonë.

(Kosova Sot)

16 orë e 21 minuta më parë
19/12/18