Vushtrri: E mitura rrihet nga njerku - Lajme - Kosova Sot
Vushtrri: E mitura rrihet nga njerku

Vushtrri: E mitura rrihet nga njerku

Policia e Kosovës ka njoftuar se në Vushtrri një femër është rrahur nga njerku i saj.

“Ankuesja femër K/Shqiptare e moshës së mitur, ka raportuar se është sulmuar fizikisht nga njerku i saj. Ankuesja ka pësuar lëndime trupore dhe ka pranuar tretman mjekësor, ndërsa i dyshuari gjendet në arrati”, thuhet në raport të policisë

(Kosova Sot)

16 orë e 14 minuta më parë
15/12/18