Gjakovari rrah nënën e tij - Lajme - Kosova Sot
Gjakovari rrah nënën e tij

Gjakovari rrah nënën e tij

Një person është arrestuar në Gjakovë.

Arrestimi ndodhi pasi i njëjti ka kanosur dhe sulmuar fizikisht nenën e tij.

Me vendim të prokurorit, i dyshuari dërgohet në mbajtje.

 (Kosova Sot)

17 orë e 5 minuta më parë
14/12/18