E pazakontë: Futet për të vjedhur, por i duhet patjetër ta lajmërojë policinë (Foto) - Lajme - Kosova Sot
E pazakontë: Futet për të vjedhur, por i duhet patjetër ta lajmërojë policinë (Foto)

E pazakontë: Futet për të vjedhur, por i duhet patjetër ta lajmërojë policinë (Foto)

Një ngjarje e pazakontë i ka ndodhur një hajduti në Mbretërinë e Bashkuar, kur ky person derisa po futej përmes një dritareje për të vjedhur në një Fast-Food, ngec në dritare.

Kur 45-vjeçari tentoi të hynte nga dritarja, mbeti i bllokuar për të paktën 7 orë dhe iu desh që të njoftonte policinë, dhe për të dalë nga aty iu desht edhe ndërhyrja, zjarrfikëses dhe ambulances.

Ngjarja ka ndodhur në fast-food DFC Chicken të  Rookery Road, në lagjen Handsworth, të  Birminghamit (Mbretëri e Bashkuar). 

Image
Image

 

 (Kosova Sot)

17 orë e 40 minuta më parë
13/12/18