Rama falenderon Bashën dhe i poston foton në ‘facebook’: Kush bën punë të mira… - Lajme - Kosova Sot
Rama falenderon Bashën dhe i poston foton në ‘facebook’: Kush bën punë të mira…

Rama falenderon Bashën dhe i poston foton në ‘facebook’: Kush bën punë të mira…

Kryetari i Partise demokratike Lulzim Basha ka shkuar per te monistoruar nga afer situaten pas permbytjeve ne Darzeze te Fierit. Pas publikimit te fotove nga takimi me banoret i pari qe e ka falenderuar ka qene kryeministri Rama.

Ne nje postim ne rrjetin social facebook Rama shkruan:

Gjithkush prej nesh mund të bëjë punë të mira dhe kur dikush e bën një punë të mirë, sado e vogël a e madhe qoftë, duhet falenderuar e respektuar për atë punë, pavarësisht nëse në jetën e përditshme mendojmë njësoj a mendojmë krejt ndryshe.

Image

 

(Kosova Sot)

 

22 orë e 13 minuta më parë
13/12/18