Kuçovë, familjarët gjejnë në shtëpi trupin e vetëvarur të 67 vjeçarit - Lajme - Kosova Sot
Kuçovë, familjarët gjejnë në shtëpi trupin e vetëvarur të 67 vjeçarit

Kuçovë, familjarët gjejnë në shtëpi trupin e vetëvarur të 67 vjeçarit

Një ngjarje e rëndë është raportuar në orët e mbrëmjes së kësaj të diele, ku një 67 vjeçar është gjendur i pajetë.

Ngjarja ka ndodhur në fshatin Perondi të Kuçovës, ku është gjetur i vetëvarur H.A, 67 vjeç.

Trupi i pajetë i viktimës është gjetur nga familjarët, të cilët janë terrorizuar nga skena e rëndë dhe kanë njoftuar policisë.
Sipas hetimeve të deritanishme, dyshohet se i moshuari është vetëvarur në kasollen pranë banesës së tij, pasi nuk ka shenja dhune apo dëmtime të tjera nga ndonjë faktor tjetër.
Të afërmit dhe familjarët e tij kanë mbetur të tronditur nga ky veprim i 67 vjeçarit ndërsa nuk dihen arsyet që e kanë çuar në vetëvrasje.

Ndërkohë policia ndodhet në vendin e ngjarjes dhe po punon për zbardhjen e motiveve.

(Kosova Sot)

23 orë e 22 minuta më parë
12/12/18